Pochvaly – recenze od nevěst

Chtěla bych paní Jitce z Férovek moc poděkovat. Její milý a osobní přístup je přesně to, co nevěsta v hektické době plánování svatby potřebuje. Skvělý servis, rady, ochota a láska ke své práci, to vystihuje její útulný salon. Za krátkou dobu mi pomohla vybrat hned dvoje šaty na svatbu a svatební oslavu. Opravdu ráda jsem se k ní i podruhé vrátila. Nabídka šatů není tuctová jako ve spoustě jiných salonů v Praze, jen originální kousky! Moc doporučuji.
Denisa U.

Vřele doporučuji! Mám za sebou zkoušení šatů v několika různých salonech a až teprve tady jsem se cítila dobře. Paní majitelka je velmi milá, do ničeho vás netlačí a naopak se nedá ukonejšit, když si vyberete hned první šaty (pro jistotu vás nechá vyzkoušet i další) :))) A tato všechna pozitiva mají navíc bonus v tom, že zde naleznete skutečně nádherné šaty, od klasiky po nadčasové kousky. Širší nevěsty se nemusí bát, já mám široký hrudník a byť se běžně vejdu do velikosti 38, u společenských šatů mám velikost 42. Sice jsem šaty dopla jen se zadrženým dechem, ale to tu není problém a šatičky se upraví dle mých potřeb. Díky Férovkám se opět těším na svou svatbu.
Markéta Ž.

Férovky a paní Jitku nemohu jinak než vřele doporučit. Filosofie salonu je mi neuvěřitelně sympatická a věřím, že stojí za to si i pár (v mém případě pár set) kilometrů dojet. Výběrem šatů jsme s mamkou strávily několik hodin, paní Jitka byla neuvěřitelně trpělivá a profesionální. Šaty dostaly na svatbě mnoho komplimentů a já věřím, že se mi budou líbit stejně i za několik let. Protože jsou jednoduše nadčasové a krásné. Komunikaci taky nelze nic vytknout, šaty jsem po domluvě vracela v Praze – což se mi velmi hodilo. Pokud se ještě rozmýšlíte, neváhejte. Šaty z Férovek jsou opravdu krásné, materiály nepůsobí lacině a jsou eticky šité.
Markéta B.

Už se nějaký pátek chystám, že Jitku z Férovek vychválím do nebes, ale chtěla jsem počkat až do svatby a přidat i nějaké fotky. Už když jsme šaty vybíraly, měla jsem zkušenost s jedním velkým pražským svatebním salonem a spolupráce s Jitkou pak naprosto předčila mé očekávání. Šaty jsem si jela zkoušet ve chvíli, kdy jsem měla nejnižší váhu v dospělém životě a padly mi akorát , ale pak jsem během pár týdnů otěhotněla a bála se, jak to celé dopadne. Jitku jsem hned zavolala, za pár dní jsem jela na další zkoušku a vybraly jsme jiné šaty. Byly fajn, ale já už měla ty své zamilované a nechtěla se jich vzdát…. druhý den jsem Jitce volala a měla v plánu ji doslova uprosit , abychom ty původní nějak upravily a já si je mohla obléct i v pátém měsíci těhotenství, na kdy svatba vycházela.. prosit nakonec nemělo smysl, Jitka můj nápad přijala naprosto v pohodě a ještě mě krásně uklidnila, abych se nebála, že to dobře dopadne. Od té doby můj stres s vybíráním šatů skončil, věděla jsem, že jsem v těch nejlepších rukou. Budoucí nevěsty, zajeďte si k Jitce pro šaty. Kdybyste náhodou nic nevybraly, přinejmenším budete odjíždět s pocitem, že ještě pořád existují lidí, kteří nedělají svou práci pro zisk a z nutnosti, ale jednoduše hlavně proto, aby dělali druhým radost .
Adéla D.

Férovky jsem si původně vybrala kvůli “fér” konceptu. Nicméně osobně to pro mne nakonec bylo mnohem víc. Jitka je skvělá, osobní přistup, příjemná atmosféra, nic nebyl problém a samozřejmě všechny šaty jsou originální a přenádherné. Nebylo to se mnou úplně jednoduché, měla jsem určitou představu, ale typově mi šaty neseděly. Nakonec jsme zkusily top se sukní a bylo to TOP. Férovky, děkuji že jste byly součástí našeho svatebního dne!
Klára

Svatební salón Férovky jsem konktatovala na základě doporučení mé svatební koordinátorky. Oslovil mě příběh vzniku firmy i fotografie šatů, které byly prostě jiné… Nechtěla jsem si ve velkých svatebních salónech zkoušet šaty jako na běžícím pásu, ale spíše vytvořit něco specifického pro mě na míru. Cena byla koneckonců úplně stejná  Moje představa jednoduchých šatů s netradičními doplňky (barevný pásek a specifické náušnice dělané na míru) se naplnila. Několik zkoušek mělo své opodstatnění – při každé z nich jsme něco lehce pozměnily a šaty upravily. A tak vznikly nejenom svatební šaty, ale následně z nich půjdou dobře přetvořit jiné, parádní šaty do společnosti. Koneckonců i samotná cesta na zkoušku mimo Prahu nádhernou krajinou byla fajn relax a možnost se v běhu předsvatebních dní naladit sama na sebe. Mohu tedy Férovky s klidným svědomím doporučit… Díky!
Eva

Velmi hezký a příjemný salon plný krásných a kvalitních šatů, bylo těžké si mezi nimi vybrat ty nejlepší!  Paní Jitka, majitelka salonu, je velmi milá a ochotná, se vším mi poradila a vyšla vstříc. Tímto ještě jednou moc děkuji a můžu jedině doporučit! 
Andrea

Počasí se nám zrovna na venkovní svatbu moc nevyvedlo, ale šaty jsem pro to měla jako stvořené. V dlouhém rukávu nebyla zima a krásně ladily s okolním lesem  Ještě jednou moc děkuji za zapůjčení, šaty byly naprosto úžasné, moc mi je všichni chválili, jak se ke mně hodily i ke stylu svatby. Když bude příležitost, určitě vás budu doporučovat! Ať se vám daří.
Veronika